Tek boncuklu iğne oyası modeli yapılışı

Birkaç Dakikada Yapılan Muhteşem İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Sadece bir kaç dakikada yapılarak tamamlanabilen tek boncuklu iğne oyası yazma kenarı modeli. Bu oya modelini öğrenmek için ayıracağınız süre tamı tamına 10 dakika.

Tek boncuklu iğne oyası modeli

Bazı iğne oyası yazma kenarı modelleri var ki o kadar kolay o kadar kolay bilemezsiniz. Eline iğne almayan kadınların bile hiç zorlanmadan bir kaç dakikada yapabilecekleri iğne oyası modeli var. Tek boncuklu bu iğne oyası modeli de işte o oyalardan birisidir. Oya modelini öğrenmek için ayıracağınız dakika tamı tamına 10 dakikadır. Marifetli eller tarafından anlatılan bir model olan bu iğne oyası yazma kenarı modelinde her motif için sadece bir tane kum boncuk kullanılmıştır.

Yukarıda aynı bu model gibi kolay olan oyalardan 4 tanesine yer verdik. Öncelikle 10 dakikada öğrenebileceğiniz bu iğne oyası yazma kenarı modelini inceleyin. Eğer bu model hoşunuza gitmez ise diğer iğne oyası modellere göz atınız.

Muhteşem İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu muhteşem iğne oyası yazma kenarı modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellerimize de göz atmayı unutmayın.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Birkaç Dakikada Yapılan Muhteşem İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı” için bir yorum

  1. Piękne! Jestem pełna podziwu dla artyzmu! Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę stronę. Dziękuję, że wszystko jest pokazane tak przystępnie i dokładnie. Serdecznie pozdrawiam! ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir