Bu Tülbent Kenarına Çiçekli Tığ İşi Oya Modelleri Çok Yakıştı

Farklı model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de el emeğinizi sergilemek için en yeni ve güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden tığ işi oya modellerini yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Çok kolay yapılan tığ işi oya modelleri yeni öğrenen hanımlara hitap ediyor. Sizler de en yeni ve güzel tığ oyalarını yapıp el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan ağır tığ oyaları son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alırken sizler de bu modelleri yapabilirsiniz. Çok satan çeyizlerin gözdesi olan tığ işi oya modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Tek renk tülbent kenarına yapacağınız renkli tığ oyaları günlük kullanıma uygundur. Dilerseniz gösterişli modelleri pul ve boncuk detayları ile hazırlayabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çeyizlerinizin vazgeçilmez olan tığ işi oya modellerini tarzınıza uygun renklerde hazırlayıp değerli çeyiz sandıklarına ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanan tığ işi oya modeli en sevilen modeller arasında yer alırken sizler de çok tercih edilen bu güzel tığ oyasını yapıp kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsin. El emeğinizi sergilemek için yapacağınız tığ oyası hamaratlığımızı ortaya koyacaktır.

Rengarenk hazırlanan tığ oyaları tülbent içindeki renklerden seçilerek iplikler kullanılmıştır. Sizler de bu modelleri dedilerseniz tek tek dilerseniz renkli yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan renkli tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ oyaları en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Pırpır model hazırlanan tığ işi oya modelini pembe ve kırmızı renkler tercih ederek hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz.

Çok kolay yapılan tığ işi oya modeli yeni öğrenen hanımlara hitap etmektedir. Sizler de tığ oyasına yeni başladıysanız bu güzel tığ işi oya modelini yapıp bitirebilir ve maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modelini namaz örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Namaz örtülerinde en çok tercih edilen renkleri sizlerin daha iyi bildiğini biliyoruz ve tarzınıza uygun olan renklerini seçeceğine inanıyoruz.

El emeğiniz görselde yer alan tığ işi oya modeline çok yakışacak. Sizler de hamaratlık sergilemek için bu güzel tığ oyasını yapabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ oyaları sizleri sunuyor bu güzel tığ işi oya modeli zor olsa bile kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz. Farklı renkler tercih edebilir ve en güzel modelleri yapabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri