Çeyizlik dolgulu şal yapılışı

Çeyizlik Dolgulu Şal Yapılışı

Örgü şallardan onbinlerce kişinin beğendiği dolgulu şal modelinin videolu anlatımlı yapılışı. Bu şalı sizde çok beğeneceksiniz!

Çeyizlik kolay şal

İlk olarak ozgulilgina instagram sayfasına gördüğüm ve daha önce dolgulu şal yazısında bahsettiğim modelin anlatımlı videosuna ulaştım. Size söz verdiğim gibi yapılışını burada paylaşıyorum. Videolu anlatımı ören hanıma ait olan şal modelleri onbinlerce bayan tarafından beğenilerek yorumlanmış. Bu tariften sizlerde faydalanın diye elimden geleni yaptım ve videosunu buldum.

Çeyizlik dolgulu şal

Çok fazla istek aldığı için Ören hanım kanalı anlatımını paylaşmış. Fıstık ve dolguları çok fazla bir model. Videoyu izleyenlerin yorumlarının bazılarını okudum. Şal hakkında o kadar güzel yorumlar yapılmış ki gördüğünüz zaman zaten sizde aynı yorumları yapacaksınız.

Çeyizlik dolgulu şal modeli

Çeyizlik şal modelleri yapacak olanlar veya kendisi kullanmak isteyenler şalın anlatımı için videoyu izlesinler. Tane tane anlatımıyla Youtube örgü olarak en fazla abonesi olan kanallardan biri olan Ören Hanım bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. İzleyince benimde aynı düşünceğinizi biliyorum. Gelin birlikte bu şık şalın yapımına bakalım. Yapacak olan hanımlara şimdiden kolay gelsin.

Çeyizlik Dolgulu Fıstıklı Şal Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir