Çiçekli ve Motifli İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni ve güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlar iğne oyaları son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alırken sizler de bu modelleri yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyaları çok satmaya devam ediyor. Sizler de maddi gelir elde etmek için çok satan iğne oyalarını yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları çeyizlerinize değer katacak değerli çeyiz sandıklarını hazırlarken bu güzel iğne oyalarını eklemeyi unutmayın. Dilediğiniz renk ve tasarımda hazırlayacağınız iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de hayran kalacağınız bu iğne oyalarını yaparak tarzınıza uygun ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu iğne oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan motifli iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Oldukça güzel görünen model sadeliği ile dikkat çekiyoruz.

Papatya model iğne oyası modeli farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Sizler de farklı tasarımıyla çok sevilen iğne oyalarını yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirler.

Siyah tülbent kenarına yapılan kırmızı çiçekler ile bezenen iğne oyası modelini sizlerde dilediğiniz renk tonlarını kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Kaya model iğne oyasını farklı motifler ekleyerek de süsleyebilirsiniz. En yeni ve güzel modeller arasında yer alan iğne oyası örneği ağır modeller arasında yer almaktadır.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin İğne Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de yapım aşaması detaylı şekilde anlatılan iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Değerli çeyiz sandıklarına ekleyeceğiniz iğne oyası modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Videoda detaylı şekilde anlatılan iğne oyası modelinin yapım aşamalarını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olanlara kolay gelsin.