Çok Kullanılan 47 Farklı İğne Oyası Modelleri

Bugün sizler için iğne oyası kenar süslemelerinde başörtüsü, yazma ve havlu kenarında en çok kullanılan modelleri listeledik. İğne oyasını en çok namaz örtüleri için kullanan hanımların değişik zevklerine hitap edecek 47 resimli iğne oyası modelini çok beğeneceksiniz. Çeyizlerin baş tacı namaz örtülerini dilerseniz iğne oyası tesbihlerle takım olarak hazırlayabilirsiniz. Başörtüler, yazmalar, havlular en güzel iğne oyaları ile süsleniyor. Farklı farklı iğne oyası örneklerle hazırladığımız listemizden faydalanarak güzel fikirler edinebilirsiniz.

Boş Vakitlerinizi İğne Oyası ile Değerlendirebilirsiniz

İğne oyaları ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirdiği hem de yapmaktan keyif aldığı el sanatlarındandır. Siz de evdeki boş zamanlarınızı iğne oyası gibi el işi hobi sanatları ile uğraşarak değerlendirebilir, hatta sipariş alarak kazanç da elde edebilirsiniz. İnternette facebook, Instagram gibi sosyal medyalarda mecralarından iğne oyası siparişleri alarak evdeki işlerden kalan zamanlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Peki, hangi iğne oyası modelleri daha çok tercih ediliyor, hangileri daha çok sipariş veriliyor bilmek isterseniz, hazırladığımız örneklere göz atabilirsiniz. Birbirinden şık 47 iğne oyası modeli hep beraber inceleyelim mi ?

İşte En Çok Kullanılan İğne Oyası Modelleri

Eni çok geniş olan gösterişli olan iğne oyası modeli tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.

Çok şık duran iğne oyası modeli tesbih ile takım haline getirebilirsiniz.

Fiyonklu çiçekli iğne oyası modeli çok beğeneceksiniz.

Yazmanızın iki kenarını da süsleyecek şıklıkta iğne oyası modeli havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen iğne oyası namaz örtüsü oyasını siz de örmelisiniz.

Siyahın içinde parlayan iğne oyası sarı beyaz çok şık değil mi ?

Şahane gösterişli iğne oyası model en çok sipariş alan oyalardandır.

Kibar taşlı iğne oyası model tam da yeni gelinler için.

Dolu dolu bir iğne oyası modelini her yerde kullanabilirsiniz.

Pembenin en güzel tonu olan iğne oyası modelini çok beğeneceksiniz.

Çok Aranan İğne Oyası Modelleri

BulkResizePhotos.com

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.