Çok Sipariş Alan 40 Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sipariş alan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ oyası ticari amaç da güdüyor. Bazı hanımlar tığ oyları ile gelir de elde edebiliyor. Bu hanımları elbette unutmadık. Tığ işi oya modelleri bazen riskli de olabiliyor. Hemen modası geçen tığ oyaları da var elbette. Bu yüzden tereddütte kalmamanız için birbirinden güzel çok sipariş alan tığ işi oya modelleri derledik. Haydi hanımlar hep beraber bu tığ oyaları ile buluşalım. Ne dersiniz?

Siparişleri Arttıran Tığ İşi Oya Modelleri

Elbette en çok sipariş alan tığ oyası ile başlamak isterim. Bu çiçek şeklindeki daire boncuklar tığ oyalarının vazgeçilmezi. Rengarenk sıralı bir görünüm elde edebileceğiniz bu boncuklar sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Gerçekten de muazzam değil mi?

En çok sevilen tığ oyaları arasında ve en çok sipariş alan tığ işi oya modeli… Bu yazma kenarı tığ oyası hemen hemen her renk yazmaya uyacak nitelikte. Eğer modeli sevdiyseniz istediğiniz renkte kendinize göre de yapabilirsiniz.

Beyaz yazmalara çok yakışacak bir tığ işi oya modeli… Gerçekten de muazzam durmuyor mu?

Pembe yazmanıza bu böğürtlen tığ işi oya modelini denemeye ne dersiniz? Bence efsane olacaktır. küçük siyah boncuklarla bu tığ oyası modeli kullanarak böğürtlen görünümü elde edebilirsiniz.

Ev içi kullanabileceğiniz bu yazma ve yazma kenarı tığ oyası modeli sizin de vazgeçilmeziniz olacaktır.

Yağ yeşili yazma rengi ile gerçekten harika. Bu yazmaya en güzel gidecek tığ oyası modelini görselde görüyoruz. İnci boncuklarla ayrı bir hava katılmamış mı? Elbette katılmış ve harika da olmuş değil mi?

Bu tığ işi oya modelini seve seve tercih edeceğinizden eminim. Günlerinizde muhakkak bu modeli kullanın hanımlar. Herkesin gözdesi olacak ve herkes soracak bu tığ oyası modelini.

Vazgeçilmeziniz Olacak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.