Çok Tatlı Tığ İşi Çilek Oya Modeli Yapımı (Anlatımlı)

Hepinize merhaba. Bugün sizlere, muhteşem sıralı çilek oyası modelini anlatacağız. Model iğne oyasından tığ işine çevrilmiş olup, tığ ile örüldüğünde de çok muntazam durmuştur.

Yazmalarda çok güzel duran bir oya modeli olan çilek modeli, sıralı bir şekilde ilerleyen, örmesi çok kolay olan bir oyadır.

Zaten biliyorsunuz ki, oyalarda kiraz modeli, çilek modeli, ahududu modeli çok rağbet görmektedir. Çilek modeli, mutfakla ilgili öreceğiniz, her örgüye çok yakışmaktadır.

Modelin aslı, iğne oyası ile örülmüştür. Fakat oya ve dantel dünyası modeli bizler için, tığ ile örülmeye uyarlamıştır. Kendilerine teşekkür ederiz.

Çilek oyası modelini, dilediğiniz renkte örebilirsiniz ama modele gerçek çilek renkleri olan yeşil ve kırmızı rengi çok yakışıyor.

Zahmet ve emeği için, oya ve dantel dünyası’ nın youtube kanalı için hazırladığı videoya çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olmayı unutmayın.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir