Dahice Tasarlanmış Kendin Yap Mobilya Boyama Önerileri

Son yıllarda çok moda olan eskiyi yenile sloganı ile oluşturulan mobilya boyama çok rağbet görmektedir. Ev hanımları eski mobilyalarını boyayarak, mobilya modellerine ahşap objeler ekleyerek model ve renginde değişiklik yapmaktadırlar. Yeni mobilya ürünlerine tonlarca para vermekten daha akıllıca olan kendin yap projelerinde hem istediğiniz mobilya ürününü istediğiniz renge boyayabiliyor hem de cebinizden çok para çıkmamış oluyor.

Dahice Tasarlanmış Kendin Yap Mobilya Boyama Önerileri

Muhteşem Güzellikte Kendin Yap Mobilya Modelleri

 

Kahve tonlarında mobilya dolabı boyamak için ihtiyacınız olan malzemeler zımpara, boya, fırça, stencil ve vernik olacaktır. Bu kadar malzeme ile tasarım harikası kendin yap mobilya ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Eski bir yemek odasının beyaz ve altın rengine boyanarak mükemmel dönüşümüne tanıklık ediyorsunuz.

Yatak odası mobilya renginizden sıkıldıysanız çok hoşunuza gidecek kendin yap yatak odası mobilya önerisini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Eski ahşap rengi mobilya şifonyerler tarihe karışıyor. Genç odalarınız için tasarlayabileceğiniz kırmızı renkteki mobilya şifonyer çok dikkat çekici değil mi?

Yemek odası dekorasyonunuzu tamamlamak için kullanabileceğiniz mobilya berjerler ile salonlarınıza farklı bir hava gelecek.

Çok hoşunuza gidecek kendin yap önerisi ile evinizde bulunan kaşıklıklara ayak takarak muhteşem görünümlü mobilya sehpaya sahip olabilirsiniz.

Görenlerin aklından çıkmayacak şıklıkta mobilya konsolun eski halini tahmin ettiğinizden eminiz.

Antreleriniz için tasarlayabileceğiniz eski bir mobilya dolabın mermer efektli dresura dönüştürülmüş hali çok hoşunuza gidecek.

Mobilya malzemecilerinde satılan ahşap objeler eklenerek tasarlanmış dolap evinizin girişine ferahlık katacaktır.

Önceden çok moda olan tel dolaplar şimdi çok moda. Kendin yap mobilya ürünlerinde en çok talep gören modellerden bir tanesini mutfak dekorasyonunuz için değerlendirmelisiniz.

Kullanılamayacak hale gelmiş mobilya modelinin kendin yap projesi ile modern hale gelmiş şeklini görüyorsunuz.

Oymalarından kulplarına varana kadar büyük bir incelikle tasarlanmış kendin yap mobilya boyama örneği çok ilgi görüyor.

Evinizin en dikkat çekici parçası olacak konsol modelinin, mobilya boyama ile yapıldığına kimseyi inandıramayacaksınız.

Tek renk olan mobilya masanın kendin yap fikirleri ile mükemmel dönüşümü çok hoşunuza gidecek.

İlginizi Çekecek Kendin Yap Mobilya Boyama Modellerini İncelemeye Ne Dersiniz?

Bu mobilya boyama önerilerini renklendirmek için kullandığımız görseller Instagram sayfalarından alınmıştır. @dekotrend Tacihan Yongacı’ya bu başarılı çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.