Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Derya Baykal dikişsiz örgü yelek modelinin yapımını öğrenmeye hazır mısınız? Hanımlar sizlere bugün Derya Baykal hanımefendinin sunduğu Derya Baykal ile Gülümse programında yayınlanan dikişsiz örgü yelek modelini tarif edeceğiz. Öncelikle bu örgü yelek modeli oldukça şık ve zarif bir model olduğunu belirtelim.

Programda Derya Baykal hanımefendinin de soruları örgü yelek modelinin tarifini anlatan hanımefendinin anlatımını sadeleştiriyor herkesin daha net anlayabileceği bir örgü yelek modeli tarifi haline gelmiş. İstediğiniz renkle örebileceğiniz bu örgü yelek modeline tek renkler çok yakışıyor. Güzel bir krem rengi örgü ipi çok şık durabilir. İsterseniz kırmızı, mavi, mor gibi renklerle de örüp çeşit çeşit giyebilirsiniz.

Örgü Yelek Modelleri

Bildiğiniz gibi yelek örgüler yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar demeden tüm ayların vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle dikişsiz yelek örgü modelleri oldukça revaçta. Haliyle dikişsiz bir yelek örmek sizi daha az zahmete sokacaktır. Ya da isterseniz dikişsiz örgü yelek modelinde birbiriyle uyumlu renkleri kullanabilirsiniz. Gri ve mor renkli iplerle örebilirsiniz. Çok göz alıcı duracağından eminiz. Yapımı çok kolay olan dikişsiz örgü yelek modeliyle bir yıldız gibi parlayıp fark edileceksiniz. Hemen örüp giymeye ne dersiniz?

Şermin hanımın akıcı anlatımıyla Derya Baykal hanımefendinin programında baştan sona anlatımlı olarak aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Bizler bu harika yelek örgü modelini çok beğeneceğinizden eminiz.

Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Örgü Yelek Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir