Detayları ile Göz Kamaştıran Harika İğne Oyaları Modelleri

Hemen hemen herkesin çeyizinde bulundurmak isteyeceği iğne oyaları modellerini sizler için bir araya getirdik. Yenihobi.com olarak her alanda kullanıma uygun ister şık isterse günlük kullanılan iğne oyalarını derledik. Çeyizlerin baş tacı olan iğne oyası modelleri detayları ile herkesi çok büyüleyecek. Gelin hep birlikte iğne oylarını ayrıntılı şekilde inceleyelim.

Göz Kamaştıran Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Gri tülbent üzerine işlenen iğne oyası modeli görünümü ile oldukça şık görüntüye ulaşmıştır. Sizler de hem günlük hayatında rahatlıkla kullanacağınız oya modelini mutlaka denemelisiniz.

Siyah yazma üzerine yeşil zürafalar ve mavi işlemeler yapılarak en çok kullanılan iğne oyası olmuştur.

Renk seven hanımlar bu model tam size göre. Kendisi cıvıl cıvıl hissedeceğiniz bu iğne oyası modeli çeyizinizi taçlandıracaktır.

Tülbent kullanırken sadelikten yana olan hanımlar için seçtiğimiz pudra renkte ki iğne oyası modeli sezonun gözdesi haline gelmiştir.

Yapılışı oldukça pratik olan bu modeli 1 günde hazırlayıp dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Tülbentte bulunan renkler ile bütünleşmesi bu iğne oyası modelini farklı boyuta taşımıştır.

Kahve tonlarından oluşan oya modelimiz, kahve tülbent üzerine yapılmıştır.

Her kombine uyum sağlaması için yapılan iğne oyası modelimiz de kullanılan renkler canlılığı ile bizleri etkliyor.

Annelerimizin tercihi olan oya modelini hemen annelerimize hediye yaptırmak için @igneoyammaras Instagram hesabından sipariş oluşturabilirsiniz.

Farklılığı ile marjinal hanımlara en çok hitap eden iğne oyası modelimiz. Sizler de normallerden sıkıldıysanız hemen bu modeli deneyip başınızda görmelisiniz.

En Çok Kullanılan Efsane İğne Oyası Modelleri