Dudak Isırtan İğne Oyası Modeli

Dudak Isırtan Rengarenk Boncuklu İğne Oyası Modeli

Bu boncuklu iğne oyası modelini gören dudaklarını ısırıyor. Oyacı hanımların hayran kaldığı ve yapımı oldukça kolay olan bu oyanın anlatımına yazıdan ulaşabilirsiniz.

Dudak Isırtan İğne Oyası

Bazı oyalar varki gerçekten görenlerin dudaklarını ısırmasına neden oluyor. Beğenmemek mümkün olmuyor böyle güzel oyaları. Solak oyacı kanalında da böyle bir oya modeli paylaşılmış. Yapımı kolay rengarenk taş boncuklu iğne oyası yazma modeli detaylı anlatımıyla verilmiş. Çok beğenilen ve sipariş alan iğne oyalarımdan biri. Oya yapıp satan kadınların en çok yaptıkları iğne oyalarından birisidir. Tülbent kenarlarında ve yazma kenarlarında çok hoş duruyor. Bu oya modeli sayesinde binlerce kişi boncuklu oya yapmayı öğrenerek modeller çıkarmıştır. Mükemmel anlatım sayesinde oyayı yapmayı öğrenmekte hiç zor değil.

Eğer oya yapmayı bilmiyorsanız tam yerindesiniz. Öncelikle hiç korkmamanız gerektiğini bildirmeliyiz. Açıp videoyu izleyerek tüm oyaların yapılışını öğrenmek mümkün. Sadece gerekli olan şey zaman ve cesaret. Bunlar olduktan sonra yapılmayacak oya yok. Şimdi cesaretinizi toplayın ve aşağıdaki iğne oyası videosunu başlatarak nasıl yapıldığını öğrenin. Modelin kurulumu bir kaç adımda gösterilmiştir.

Dudak Isırtan Boncuklu İğne Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir