havlu kenarı iğne oyası modelleri

En Güzel 42 Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Geleneksel yolculuk havlu kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. Geçmişten günümüze gelen geleneklerden biri de hiç şüphesiz ki havlu kenarı oya modelleridir. İğne oyaları da bunlardan biri. Hem zarif görünümü hem de şık görünümü ile havlu kenarlarının da vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Biz de sizler için en çok tercih edilen iğne oyası modellerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir göz atalım olur mu?

Geçmişten Günümüze Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Çok şık bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeli sizin de seveceğiniz tarzda. Hem şık hem de zarif. İğne oyası modeli başlı başına havlu kenarında şıklığı temsil ediyor ama bu modele şıklık katan diğer bir unsur ise boncuk detayı. Boncuk detayı her zaman modeli olduğundan şık ve gösterişli gösterir. Kullanılan renkler de çok doğru bir tercih olmuş. Gerçi beyaz renge her renk gider fakat beyaz renkli değil sadece üzerinde de mor desenler var. O yüzden diyoruz ki havlunuzun model ve rengine göre iğne oyaları tercih edin.

iğne oyası modelleri havlu kenarı

En yeni havlu kenarı iğne oyalarından biri daha. Üstelik bu iğne oyasını elde etmek oldukça basit. Herkesin yapabileceği bu havlu kenarı iğne oyası modeli. neden sizin de tercihiniz olmasın değil mi? Muhakkak tercihiniz olmalı. Üstelik bu modellerin yapımına videolu bir şekilde YouTube’dan da ulaşabilirsiniz.

iğne oyası modelleri

Pembe gönlüm sende havlu kenarı iğne oyası modeli. Bu modele bayıldınız sanırım. Çünkü biz de çok sevdik.2019 yılının en çok tercih edilen havlu kenarı iğne oyası modellerinden biri. Bu işten gelir elde eden hanımların da en çok tercih edip en çok sipariş aldığı iğne oyalarından. E bu kadar revaçta iken neden sizin de tercihiniz olmasın.

En Çok Sipariş Alan Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

iğne oyası örnekleri iğne oyaları

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.