En Şahane Fermuarlı Bebek Yelek Örgü Modeli ve Anlatımı

Bebek örgülerine ilgi duyanlara en şahane fermuarlı bebek yeleği modelini hazırladık. Çok severek hazırlayacağınız yelek modeli şimdiye kadar gördüğünüz yelek modellerinin aksine kolay kullanım sağlayan fermuarla hazırlanmıştır.

Fermuarlı yelek yapımını merak eden takipçilerimiz aşağıda yayınlamış olduğumuz videoyu izleyip modeli kolaylıkla örebilirler.

1/2 Yaş bebekler için uygun olan modele 50 zincir çekerek başlıyorsunuz. Üst sıraya geçince her bir zincirin içinden 1 ilmek çıkartarak başlıyorsunuz. Ev de kalmış yarım iplerinizi de değerlendirme fırsatı bulacağınız modeli hazırlamak çok kolay.

Modeli daha büyük yaşta ki çocuklar için ilmek sayısını çoğaltarak hazırlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Canım anne’ye youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.