Dilimli bebek yeleği yapılışı

Erkek veya Kız İçin Dilimli Bebek Yeleği Baştan Sona Anlatımlı

Erkek veya kız bebekler için şişlerle örülen dilmli yelek yapılışı baştan sona anlatımlı olarak yazımızdadır. Bebek yeleği örmeye var mısınız?

Bir çok örgü modeli kız ve erkek bebekler için örülebiliyor. Tek fark yün iplerin renklerinin farklı olması. Pembe bebe yün ipleri kullanılırsa kız bebeklere, mavi yün ipler kullanılırsa erkek bebeklere örgüler örülebilir.

Dilimli örgü bebek yeleği

Bu anlatımda erkek ve kız bebekler için uygun olan dilimli bebek yeleği yapılışını anlattım. Bu model için kullandığım örgü ipi 1 adet Kartopu Baby One Örgü İpi ve çok az farklı renkte bebek örgü ipi. Şiş olarak 4 numara şiş kullandım. Örgüye 60 ilmek ile başlıyoruz. Ön tarafta ve arka tarafta 40 sıra düz örgü öreceğiz. Yaklaşık 20 cm kadar öreceğiz. Devamı için videomuzu izleyerek sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz.

Baştan Sona Anlatımlı Bebek Yelekleri

Baştan sonra kadar anlatılan bebek yelekleri daha çabuk öğreniliyor. Detaylı anlatımı aşağıdaki videoyu izleyerek sizde dilimli bebek yeleğini kolaylıkla örebilirsiniz.

Dilimli Örgü Bebek Yeleği Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın