Esmer Kadınlara En Farklı ve Yeni İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Farklı model arayanlar için daha önce görmediğiniz kadar güzel çıtı pıtı iğne oyalarını hazırladık. Sizler de bir iğne oyası modellerini yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Renkli tülbent kenarlarına yapılan tülbent içindeki renklerden iplik tercih edilerek hazırlanan iğne oyaları en çok tercih edilenler oluyor. Günlük yaşama da uygun olan bu iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar basit olan iğne oyalarını eklerken dikkat ettiğimiz noktalardan bir kısmı da gösterişli olması sizler de bu gösterişli modelleri yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel iğne oyalarına göz atalım.

Çıtı Pıtı En Güzel İğne Oyası Örnekleri

Tek renk yazma kenarına yapılan rengarenk tercih edilmiş olan iğne oyası modeli bütün kombinlerinize uyum sağlayacak bir modeldir. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çıtı pıtı görünümüyle en sevilen modeller arasında yer alan iğne oyasını sizler de yaparak günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Ağır model seven hanımlara hitap eden iğne oyası örneği kahverengi tonları ile hazırlanmıştır. Sizler de kahverengi tonları ile yapılan iğne oyasını renklendirebilirsiniz.

Reyyan marka tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli kibar ve çıtı pıtı görüntüsüyle naif hanımların tercihi oluyor. Sizler de bu modelleri yaparak çeyizlerinize değer katabilirsiniz.

Gösterişli iğne oyası isteyen hanımların tercihi olan iğne oyası modelini yapabilir ve en yeni ürünleri sahip olabilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri