Farlı ve Renkli Kadın Yelek Örgü Modelleri

Çok severek kullanacağınız en güzel kadın yelek örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Farklı detayları ile dikkat çeken son zamanların gözde örgüsünü yaparak üzerinize alabilirsiniz. Yapım aşaması kolay ve zor olan modelleri seçerek hem yeni başlayan hanımları hem de hamarat kadınları unutmadık. Farklı detayları olan ince işçilik gerektiren kibar görünümü ile en iyiler arasında yer alan harika örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Tek renk yada renkli seçmek size kalmış. Yenihobi.com olarak  kombinlerinizi uyması açısından bizim size önerimiz renkli seçmeniz gerekmektedir. Yapım aşaması kolay olan yelek örgü modellerini hediye de tercih edeceğiniz gibi çeyizlik kızlarınızın sandıklarına da koyabilirsiniz. En yeni ve güzel görünen örgüleri farklı detaylar ekleyerek süsleyip hareket katabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanmış olan örgüler çeyizlerinizin tartışmasız en özel parçaları olacak. Hadi birlikte en yeni çiçek detayları ile süslenmiş olan yelek örgü modellerine göz atalım.

Sade ve Şık Örgü Modeli Örnekleri

Pembe kadın yeleğini sizlerde renkli yada tek renk tercih ederek hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Bebe mavisi tercih edilen örgü modelini yeni doğum yapan annelere hediye ederek lohusa döneminde tercih edebilirsiniz.

Siyah renk yelek örgüsünü sizlerde yaparak günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Sadelikten yana olan kadınların tercih ettiği harika modeli sizlerde sunuyoruz.

Kabartmalı örgü modelini sizlerde gri ve antrasit renkler ile yapabilirsiniz. En yeni örgüyü sizlerde harika şekilde yaparak tercih edebilirsiniz. Örgüleri çiçek detayları ekleyerek kullanabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan beyaz örgü modelini yeni gelinlerin en çok tercih edilen modeli olmaktadır. Sade ve güzel görünen örgüyü en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Küçük çiçek detayı örgü modeline çok yakışmıştır. En kolay olan örgü modelini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Çok satan örgü modelleri arasında harika görünen örgüleri yapabilirsiniz.

Annelerinize hediye edeceğiniz sade görünen çok kullanılan örgü modelini yaparak kış aylarında kullanabilirsiniz.

Soft renk tonları yelek modellerinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Yapımı zor olup el emeğinin en yoğun olduğu örgü modelini sizlerde en güzel şekilde hazırlayarak kullanabilirsiniz.

Hamarat kadınların tercihi yelek örgüsünü sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz. Sade olan örgü modelini sizlerde farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz.

En çok kullanılan örgüyü harika detaylar ekleyerek yapabilirsiniz ve satışa sunabilirsiniz. En kolay olan örgü modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri sizlerde en kolay şekilde hazırlayarak en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Renk renk hazırlanan örgüleri sizlerde çiçek ve boncuk detayları ekleyerek yapabilirsiniz.

Kadınların en çok tercih ettiği yelek örgü modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Alize iplik kullanarak yapacağınız harika görünen yelekleri en yeni şekilde yapabilirsiniz. Her zaman kullanacağınız günlük hayata uygun olan örgüleri en güzel şekilde yapabilirsiniz.

El emeği hediyelik ürünler arasında yer alan modeli farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz. Gösterişli olan örgüleri sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Farklı ve Detayları ile Örgü Modelleri

Tek Renk Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Sevdanın Örgü Modeli (Youtube)

Videoda yer alan basit yapılan yelek örgü modelini sizlerde tek renk yaparak tercih edebilirsiniz. Farklı görünen el emeği hazırlanan yelek örgü modelini sizlerde en güzel detaylar ile yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği örgüleri sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz. Detaylarını videoda izleyerek pratik şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.