GÜlen Kalpler Örneği

Gülen Kalpler Yelek Örneği Yapılışı

Tığ işi bayan yeleği yapılışında kullanılan gülen kalpler örgü modeli. Gülen kalpler örneğinin yapımını ve yeleğe uygulanışını sizin için paylaşıyoruz.

Angora Simli İp ve 3 numara tığla örülen gülen kalpler örgü modeli ile bayan yelekleri ve gelin yelekleri örebilirsiniz. Gelin yelekleri çok ilgi gördüğü için sıklıkla paylaşacağız. Bu yelek modelini de sizler gelin yelekleri olarak örebilirsiniz. Tığ işi örgü bilen bir bayan videosunu izleyerek örgüyü yapabilir ve yeleklere uygulayabilir.

GÜlen Kalpler Örgü Modeli

Sevda hanımın anlatımıyla gülen kalpler örneğinin videosunu paylaşıyoruz. Videoda tığ işi yelekler arasından seçilen bir örneğin anlatımına yer verilmiştir. Kolay yelek yapımı isteyenler için bu örnek kaçınılmaz bir modeldir. Tane tane anlatımıyla arkadaşımızın anlatmış olduğu gülen kalpler örneğini hiç bu kadar kolay öğrenemeyeceksiniz.

Şiş işi yelek yapılışı artık daha kolay. Örgücü hanumlar bu sesimize kulak vermenizi istiyoruz. Yeni hobi sitemizde aklınıza gelebilecek tüm örgülerin anlatımlarını paylaşacağız.

Gülen Kalpler Örneği Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Gülen Kalpler Yelek Örneği Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın