İncili tek sıra tığ oyası yapılışı

Günün Favorisi Tığ İşi Boncuklu Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Bugünün favori tığ işi boncuklu yazma kenarı modelinin yapımını öğrenmek ister misiniz? Yazmalar için tek sıradan oluşan incili tığ oyası modeli. On numara beş yıldız diyebileceğimiz tığ işi oyalardan biri daha burada paylaşıldı.

Sevgili hanımlar son paylaşımlarda tığ işi oyalar ağırlıklı paylaşımlar görüyorsunuz. Bunun en büyük sebebi siz değerli ziyaretçilersiniz. Çünkü en çok istenen modeller bunlar oluyor. Bizler de yeni hobi ailesi olarak isteklere göre hareket etmek zorundayız. İnci boncuklu tığ işi oyalara rağbet çok fazlaydı. Tek sıradan oluşan ve tek renk yazma kenarları için on numara beş yıldız olan bir model ile buradayız. Çok şık ve kolay bir örnek olan tığ işi oya modeli için normalden bir büyük boy inci kullanılmıştır. İpin numarası 239 altın başak.

Tek sıra incili tığ oyası

Yazmalara gün geçmiyor ki yeni bir tığ işi oya çıksın. İncili tığ işi oya sevenlere büyük incilerle yapılan bir oya örneğiyle yardımcı olacağız. Tek renk olan yazmalar ister açık renk olsun ister koyu renk bu tığ işi oya modeli hoş duracak. Videoyu izleyenlerin ağzı açıkta kalıyor ve harika yorumlar yapıyorlar. Sizlerin de değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Tığ İşi İnci Boncuklu Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bugünün favori iğne oyası modelini beğendiyseniz eğer, aşağıda bulunan diğer şahane modellerimize de göz atabilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir