Havlu ve Tülbent Kenarına Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Havlu ve tülbent kenarına sunduğumuz tığ işi oya modelleri banyolarınıza ve başınızda çok güzel görünecek hamarat hanımların tercihi olan banyo süslemelerinde kullanılan tığ oyaları el emeği olması ile misafirlerinize ağırlarken sizlere değer katacak bu değerli tığ işi oya modellerini tek renk ya da rengarenk hazırlayabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar tığ işi oya modellerine farklı boncuklar ekleyebilir veya pul detayları ile de süsleyebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu tığ işi oya modellerini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ağır ve zor yapılan iğne oyalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de bu güzel iyi tığ oyalarını inceleyerek yapabilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Havlu kenarına yapılan simli iplik ve tek renk iplik kullanılarak hazırlanan tığ işi oya modelini dilediğiniz renklerde ve elinizde olan iplikleri değerlendirmek için yapabilirsiniz.

Pırpır model hazırlanan tığ işi oya modeli tek renk tülbent kenarına rengarenk hazırlanmıştır. Yapım aşaması basit olan modeli sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz.

El emeği işçilikli tığ örnekleri en güzel ve kolay modeller arasında yer alıyor. Sizler de en en yeni modelleri yapabilirsiniz.

Pırpır Tığ İşi Oya Modelleri