Hayran Kalacağınız Yeni Örgü Modelleri

Kış aylarının olmazsa olmazı yeni örgü modelleri ile sizlerleyiz. Sizin de hoşunuza gidecek bu modeller en yeniler kategorisinde yer alıyor. Zaten örgüler bu soğuk havalarda olmazsa olmazımız. Biz de çeşit çeşit farklı farklı modeller istiyoruz. Örgü hem bizi sıcak tutuyor hem de modeline göre şıklık da katıyor. Biz de tabii ki ikisinin bir arada olmasını tercih ediyoruz. Örgü modeli ne kadar farklı olur ise o kadar dikkatimizi çekiyor. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Görenlerin Soracağı Yeni Örgü Modelleri

Örgü örnekleri her kesim için oldukça fazla. Hem bebekler hem erkekler hem de kadınlar için bir hayli örgü modeli ile karşılaşıyoruz. Görselde gördüğünüz bayan yelek örgü modeli ise en yenilerden. 2019 yılından en çok tercih edilen ve en çok sipariş alan modellerden biri. Görsellerden bu örneği çıkarmak zor olacak ise de internetten videolu anlatımlı şekilde örgünün yapılışına da ulaşabilirsiniz.

Su yeşili bu örgü modeli sizin de hoşunuza gidecek. Bu örgüleri hem tığ hem de şiş ile yapabilirsiniz tercih sizin elbette. Tığ kullanarak yaparsanız daha sık, şiş kullanarak yaparsanız daha seyrek daha naif bir görüntü oluşabilir.

Görselde gördüğünüz yelek modeli de en çok tercih edilenler arasında. Bu örgü modelinden mutlaka dolabınızda olmalı. Dilerseniz şimdi hemen örmeye başlayabilirsiniz. Haydi hanımlar örgü vakti.

Tomurcuk sarmal desenli yelek örgü modelini siz de tercih edeceksiniz ve çok seveceksiniz. Dilerseniz sevdiğiniz renge göre de tercih edebilirsiniz. Görselde gördüğümüz iki renkte bu örgü modeline çok yakışmış. Bu yelek örgü modelini çeyizlerinize de koyabilirsiniz. Bence çeyizlerin de vazgeçilmez parçası olacaktır.

En Çok Sipariş Alan Yeni Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.