Her Yüz Şekline Uygun En Modern 25 Saç Modeli

saç modelleri

Sizler için bu yazımızda her yüz şekline uygun birbirinden şık ve modern 25 saç modeli derledik. Eğer yüz şeklinize uygun saç modeli bulmakta zorlanıyor ve karar veremiyorsanız bu saç modelleri sizlere oldukça faydalı olacak. Modern görünümleriyle dikkatleri toplayacak bu saç modellerini çok seveceksiniz. İşte her yüz şekline uygun son zamanların en modern ve en şık birbirinden güzel saç modelleri:

Orta Boy Kesim Katlı Saç Modeli

saç modelleri

Saçlarınızı orta boy kesimde tercih ederek bakımı kolay bir saç modeli elde edebilirsiniz. Ayrıca saçlarınızda kullanacağınız katlı kesim saçlarınızı olduğundan daha hacimli ve dinamik gösterecek.

Çene Hizasında Kesim ve Perçemli Saç Modeli

hairstyle

Çene hizasında bir saç kesimi ile son zamanların trend saç modellerinden birini yakalayabilirsiniz. Bunun yanında kullanacağınız perçem saç modeli yüzünüzü çevreleyen hoş bir saç stili elde etmenize yardımcı olacak.

Katlı Yandan Ayrılmış ve Kalın Bukleli Saç Modeli

saç modelleri

Saçlarınızı yandan ayırarak olduğundan daha hacimli bir saç modeli elde etmenin yanında kalın bukleler ile oldukça zarif ve modern görünüm kazabilirsiniz.

Uzun Kesim ve Perçemli Saç Modeli

saç modelleri

Kare yüzler için harika bir saç modeli olan perçem kadınların en sık tercih ettiği saç stillerinden bir tanesi. Eskimeyen modası ve şıklığı ile sizler de bu hoş saç modeline sahip olabilirsiniz.

Dalgalı ve Orta Boy Saç Modeli

blank

İster iş hayatınızda isterseniz de günlük hayatınızda hacimli ve dolgun görünümlü saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınızda oluşturacağınız kalın dalgalar kurtarıcınız olacak. Bunun yanında modeldeki gibi katlı bir saç kesimi ile modern ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her Yüz Şekline Uygun En Modern Birbirinden Şık ve Güzel 25 Saç Modeli

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank saç modelleri blank blank saç modelleri blank blank blank

Çok Seveceğiniz Birbirinden Modern Saç Modelleri

Yayınlayan

Avatar

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.