Herkesin Gözdesi İğne Oyası Modelleri

Herkesin gözdesi iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm içlerinde Yonca Hanım’ın da yaptığı birçok iğne oyası modellerini seçtim. Yonca Hanım harika işçiliği ile muhteşem iğne oyalarını sizler için yapıyor. Kendisine yoncanin_igne_oyalari Instagram hesabına ulaşabilir ve detaylı bilgileri kendisinden alabilirsiniz. Diğer hanımların da yaptığı iğne oyalarını da sizlere sunacağım. Şimdi dilerseniz herkesin gözdesi iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Yonca’nın Birbirinden Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz oldukça zarif iğne oyası modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. El işi ile uğraşan her hanımın kolaylıkla yapabileceği bu iğne oyasına YouTube ve İnternet’ten ulaşabilirsiniz. Bu platformlardan anlatımlı videolar izlemek sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Birçok hanım iğne oyası modelinin yapılışını videoya kaydediyor ve yüklüyor. Sizler de bunları izleyerek kolaylıkla iğne oyasının yapılışını öğrenebilirsiniz.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına yeşil ve sarı rengini tercih ederek muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece başörtüsü ile sınırlı kalmayıp havlu kenarı ve namaz örtüsünde de bu iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika iğne oyası modeli hakkında detaylı bilgiyi Melike’nin İğne Oyaları hesabından alabilirsiniz.

blank

Oldukça şahane görünen bu iğne oyası modeli sizlerin de tercihi olabilir. Bunun gibi zarif modeller başörtüsü kenarına çok yakışıyor. Dilerseniz siz de hemen şimdi bu zarif iğne oyası modelinin örneğini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

blank

Oldukça zarif bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu iğne oyasını hem hobi olarak hem de kazanç elde edip ev ekonomisine destek olmak için yapabilirsiniz. Birçok hanım gelir elde etmek için iğne oyası yapıp, satıyor. Yaptığınız iğne oyalarını sosyal medya hesaplarına yükleyip daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.