İki Renkli Kışlık Yelek Modeli

İki Renkli Kışlık Örgü Bebek ve Çocuk Yelek Modeli

Bebek ve çocuk kışlık yelekleri için iki renkli anlatımlı örgü modeli. Bu örgü modelini örgücü kadınlar çok beğenecek ve hemen yapmak isteyecekler.

İki renkli örgü modeli şiş işi örgü tekniklerinden en çok kullanılan modellerden birisidir. İki farklı renk kullanılarak yapılan örgü modeli her şeye çok yakışıyor. Özellikle de bebek ve çocuk örgülerine çok yakışan iki renkli modeller her zaman için göz kamaştırıyor. Örgü öğrenmenin ilk adımı ilmek atmaktır. İlmek atmayı bilen herkes örebilir. Anlatımlı videolar zaten bu konuda yeterince yardımcı oluyor. Çok fazla zorlanmadan motifleri yapmayı öğrendikten sonra sıra yeleğe uygulamaya geçiyor. En kolay kısmı da zaten bu. Yelek işleme ile ilgili de sitemizde onlarca video mevcut.

İki Renkli Kışlık Örgü Bebek ve Çocuk Yelek Modeli

Bu paylaştığımız örgü modeli ingilizce olarak anlatılmıştır. İngilizce olması sizleri hiç korkutmasın. Videodaki el hareketlerine baktığınızda modeli çok rahat bir şekilde çıkarabileceksiniz. Video süresi 22 dakika olup anlatım sade anlatılmıştır. Kullanacağız şiş numarası ve ip seçimi sizin tercihinizdir.

Kışlık Örgülerde Kullanılan İki Renkli Yelek Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir