Kabartmalı Şiş İşi Örgü Modeli Yapımı

Kabartmalı Örgü Yapılışı

Örgü tekniklerinde bugün sıra çift lastik gibi görünen şiş işi kabartmalı örgü modeline. Ayrıntılar yazımızda!

Örgü tekniklerine bir yenisini daha ekliyoruz. Nesrin hanımın çok beğenilen modellerinden biri olan çift lastik görünümlü kabartmalı örgü modelini sizinle paylaşıyoruz. Şiş işine merak salmış hanımlar için anlatımlı videolara bir yenisini ekledik. Böylelikle çocuk ve bebek örgülerinde kullanacağınız yeni bir model daha olacak. Atkı bere, yelek hırka yaparken kullanacağınız kabartmalı örgü modelinin yapılışını videosuyla öğrenebileceksiniz.

Kabartmalı Örgü

Ben bu modeli 3 yaşındaki yeğenim için yelek örerken kullanmayı düşünüyorum. Bakalım kabartmalı örgü ile nasıl bir yelek ortaya çıkacak. Duruma göre sizi bilgilendirip yaptığım bebek yeleğini burada sizinle paylaşacağım. Bu örgü modeli hakkında bir arkadaşımızın yorumu.

Elinize sağlık çok güzel olmuş.Sizi İnstagram ‘dan beğeniyle takip ediyorum. Modeli görünce bonibon örneği sandım ama videoyu izleyince farklı olduğunu anladım. Peki bu da kabarık mı duruyor?

Sizi yeni keşfettim çok güzel ayrıntılı ayrıntılı anlatmışsınız şiş numaranızı ve ip modelini de söyler misiniz ?

Anlatımınız çok net, model çıkaramama rağmen videoyu yu durdurarak yapabildim. sadece ip kalın olursamı daha iyi örnek kendini belli eder onu öğrenmek istedim. bebe yünü iplerim 3,5 ile örsem olur mu ?

Kabartmalı Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın