Kafalar karışık örgü yelek modeli yapılışı

Kafalar Karışık Kolay Örgü Yelek Örneği

Örgü örmek bir sanattır; bu kafalar karışık kolay bayan örgü yelek modelinde görülüyor. Sabır ve kararlılık isteyen model ışık saçıyor.

Örgü örenler bunun bir sanat olduğunu bilirler. Bir emek ve sabır karşılığında birşeyler elde edilir. Genellikle kendilerine veya çocuklarına soğuk günlerde üşümesinler diye yelekler, hırkalar, kazaklar vb. ören kadınlar el emeğinin hakkını veriyorlar. Kendine yakışan kıyafetleri mağaza mağaza aramaya gerek yok. Bazen bu güzellik örgüde bulunabilir. Örgü kullanarak mağazada satılan hemen hemen bir çok modeli yapmak mümkün. Bunun için örgü şişlere, tığlara ve yün iplere ihtiyaç vardır. Sabır ve kararlı olan kişiler ne yapıp ederek örgüyü öğrenip bunları kısa sürede yapmayı başarıyorlar.

Kafalar karışık örgü yelek modeli

Hazır kış ayı gelmişken örgüye yönelmek isteyenler vakit kaybetmesinler. Bir an önce teknikleri öğrenip örmeye koyulsunlar. Bu kışın kalın kıyafetlerini kendileri örsünler. El yapımı kıyafetler ile hem kadınlar hemde yavruları sıcacık kalacaklar. Yün iplerle yapılan yelekler, kazaklar ve bereler hem daha sağlıklı hemde hesaplı olacak. Bir çok örgüde kullanılabilen kafalar karışık örgü modeli karşınızda.

Kafalar Karışık Örgü Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir