Kedi Merdiveni İğne Oyası Modeli

Kedi Merdiveni İğne Oyası Modeli

Çıtı pıtı iğne oyası modeli diye de adlandırılan kedi merdiveni iğne oyası modeli. Küçük ve kolay arayanlar bu modeli kaçırmasınlar.

Bazen büyük oya modeline bazen ise küçük oya modeline ihtiyaç duyulur. Bazı oyalar uzun sürede yapılsa da bazıları kısra sürede yapılarak bitiriliyor. Kedi merdiveni iğne oyası modelide kısa sürede yapılarak tamamlanan oyalardan birisidir. Sıralı olduğundan dolayı kedi merdiveni adını almış. Merdivene de benzemiyor değil. Bazı yazmalara küçük oyalar yakışıyor. Havlularda da kullanılan küçük oya modelleri var. Kedi merdiveni oyası ikisi için de uygundur.

Kedi Merdiveni Oyası

Gün geçmiyor ki yeni bir oya modeliyle karşılaşalım. Marifetli ellerin yaptığı iğne oyaları göz kamaştırmaya devam ediyor. Bazen siparişler geldiği zaman yetiştirmek zor oluyor. Müşterilerin bazıları kolay oyalar istediği zaman kullanılacak modellerden birisidir kedi merdiveni oyası. El ve yüz havluları dışında mutfak havluları ve başörtü yazmalarında kullanılabilir. Nerde kullanılacağı tamamen tercih meselesi. Örneğin bu oya modeli hediyelik yazmalar ve çeyizlik havlularda oldukça güzel durur. Örneği yapacak kişilere kolay gelsin.

Kedi Merdiveni İğne Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir