Komşu komşu örgü bayan yelek modeli

Komşu Komşu Biz Geldik Bayan Yelek Örgü Modeli

Örgü bayan yelek modeli paylaşımında sıra komşu komşu biz geldik modelinde. Örgü şişleriyle yapılan harika örgü anlatımı.

Örgü örmek her kadının harcı değildir. Sabırsız, hayal gücü olmayan ve vakti olmayan kişiler örgüyle uğraşamaz. Uğraşsa bile yapacakları şeyler yarıda kalır. Fakat sayılanları karşılayan kişiler ise kolayca örgü örebilirler. Örgü bilmesine hemde gerek kalmadan herşeyi örmeye başlayabilir. Peki bu nasıl olur? Tabiki de hiç bir örgüyü bilmeden model çıkarmanın mümkünatı yok. Bunun için boş vakitlerde bolca örgü videoları öğrenmek gerekiyor. Örnek vermek gerekirse ilk önce ilmek nasıl atılır, ters ve düz ilmekler, lastik yapılışı gibi kolay ve örgü başlangıcında kullanılan işleri bilmesi gerekiyor. Motif çıkarmak işe sonraki iş.

Komşu komşu bayan yelek örgü modeli

Bayan yelekleri istekleri git gide artıyor. Galiba bu kış örgü öreceklerin sayısı bir hayli fazla. Çocuklarını okula eşlerini işe gönderen kadınlar ellerine örgü şişlerini alıp örmeye başlıyorlar. İş yerinde örgü kervanına katılanlar da var. İş arasında kolay ve basit olan örgüleri örmekten hiç çekinmiyorlar. Komşu komşu biz geldik örneği bayan yeleklerinde kullanılan bir modeldir. Anlatımıysa aşağıda bulunan videodadır.

Komşu Komşu Biz Geldik Örgü Bayan Yeleği Modeli Yapılışı

“Komşu Komşu Biz Geldik Bayan Yelek Örgü Modeli” için bir yorum

  1. Örmek çok isterim resim den model fazla çıkaramadım anlatımlı olunca hemen yapıyorum. Video lar için çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir