Merak Edilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Oyacılık bugün daha çok Anadolu’da sürdürülen el sanatlarından biridir. Sıklıkla tercih edilen tığ işini hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabiliyoruz. Birçok bayan para kazanmak için yeni tığ işi oya modellerini yakından takip ediyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden güzel, merak edilen yeni tığ işi oya modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu yeni tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz gibi tığ işi elde etmek mümkün. Kaliteli malzemelerle sizin de yapacağınız oya modeli birebir bu şekilde olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken unsur başörtüsü renk ve modelinin birbiriyle uyumlu olması. Uyum ne kadar yakalanırsa tığ işi o kadar güzel görünecektir ve sipariş oranı da artacaktır.

Kırmızı başörtüsü her bayanın evinin olmazsa olmazlarındandır. Bazen düşünüyoruz ve kırmızı başörtüsü kenarına hangi tığ işi modeli yapsak kararsız kalıyoruz. Biz de sizin kararsızlığınızı gidermek için birbirinden güzel modelleri seçtik. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem güzel hem de yapılışı kolay.

Siyah başörtüsüne kırmızı kiraz şeklindeki tığ işi de çok yakışabilir. Bu tığ oyalarının yapılışı çok kolay. Tığ oyasının yapılışını bilmeyen hanımlar da internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu oyalar hakkında bilgi alabilirler.

Beyaz ve lila renginin birbiri ile uyumu gerçekten şahane duruyor. Bu iki rengi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her bayanın yapabileceği  bu tığ işi çeyiz bohçalarına da çok yakışabilir.

Buğday taneleri tığ işi oya modelini başörtüsünde ön plana çıkarıyor. Bu güzel bir fikir olabilir. Haydi hanımlar tığ işi zamanı.

Çok Sipariş Alan Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.