Motifli Kiraz Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Motifli Kiraz Tığ Oyası Yazma Yapımı

Motifli kiraz tığ oyası yazma modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Yamaya uygulandığı zaman başörtüsünü adeta ben buradayım diye gösteren bir tığ oyası modelidir.

Motifli kiraz tığ oyasını yazmaya uygulayıp başörtüsü olarak kullandığınız zaman oyalar göz kamaştıracak. Yani yapacağınız kiraz oyası görenlerin gözlerini kamaştıracak. Yazma oyaları yapılışı arayanlar için bu denli güzel bir örnekle yardımcı olmaya çalıştık. Anlatım Derya hanıma ait yazma modeli ise Elmas hanıma ait. Arkadaşımız Derya hanımın kiraz oyasından yola çıkıp yapmış olduğu modeli yazmaya uygulamış. Yazma kenarında çok şık duran bu oyayı burada sizlerle paylaşmak istedim. Aşağıdaki yazmaya bakarsanız oyanın ne kadar çok yakışmış olduğunu görebilirsiniz.

Motifli Kiraz Oyası Yazma Modeli

Facebook oya ve dantel dünyası grubunda karşılaşmış olduğum bu yazma oyası modeli yüzlerce beğeni almıştı. Oyanın ismini merak etttim ve yorumlara göz attım. Yorumlarda modelin adının motifli kiraz oyası modeli yazdığını gördüm. Hemen modelin videosuna ulaşıp kiraz oyasının nasıl yapıldığını öğrendim. Modeli çok beğendiğim için sizinle de paylaşmak istiyorum. Kiraz oyasının yapımı aşağıdadır.

Kiraz Tığ Oyası Yazma Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir