Nazar Değmesin Nazar Boncuklu Kese Lif Yapılışı

Banyolarınıza değişik bir hava katacak, nazar boncuklu kese lif yapılışı ile karşınızdayız.

Süslü lif modelleri, her dönemde çok ilgi görmüştür. Nazar boncuklu lif modelini, kızlarımızın çeyizine, her şeyini ince ayrıntılarıyla hazırladığımız, yeni doğacak olan bebeklerimiz için örebiliriz.

Hanımların çok severek ördüğü, nazar boncuğu modeli lif çok rağbet gören bir model. Modelde ki lifin biz mavi olanını anlattık, siz dilerseniz krem rengi yada pembe de örebilirsiniz.

Yedi numara tığ ve üç renk lif ipi ile çok kolay şekilde örebileceğiniz liflerden günde en az üç tane yapabilirsiniz. Bu modele başladıktan sonra sizinde çok seveceğinizden eminiz.

Modele altı zincir çekerek başlıyorsunuz. Zinciri birleştirip halka yaptıktan sonra üzerine altı tane fıstık örüyorsunuz. Model üst katlarda fıstık sayılarını çoğaltarak ilerliyor.

Ören hanım’ a mükemmel anlatımı için çok teşekkür ederiz. Sizde beğendiyseniz youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın