Örgü Bebek Yeleği Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bebekler için örgü yelek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yarım saatlik bir süre içerisinde bebek yeleğinin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz?

Kolay Örgü Bebek Yeleği Motifleri

Bazı kişiler bebek yeleği örmenin zor olduğunu düşünürler. Onların bu düşünceleri sayesinde bir türlü örmeye başlayamıyorlar. Yalnız yelek örmeye bi başladıkları zaman ne kadar kolay olacağını da bilmiyorlar. Örgüye başladıktan sonra yelek örmenin ne kadar zevkli bir iş olduğunu bilseler hiç de böyle düşünmezlerdi. Eline şimdiye kadar şiş ve tığ almamış olsalar bile kolay bir şekilde yelek örebilecekler. Bunun için yardımcı videolar var. Yeleğin nasıl örüldüğünün ve ilmek sayılarını gösteren videolar zaten baştan sonra anlatımlı olarak gösteriyor.

Kolay Örgü Bebek Yeleği Modeli

En Çok Bakılan Bebek Yelekleri

Aşağıdaki örnek 0 – 3 ay aralığındaki bebekler için anlatılmıştır. Daha büyük çocuklar için ilmek sayılarını arttırabilirsiniz. Anlatım videosu ise ingilizcedir. Videoya bakınca modeli rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Kolay Örgü Bebek Yeleği ve Motifleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın