Sevgi tohumları yelek yapılışı

Sevgi Tohumları Yelek Modeli

Gelin yelek modellerinden olan sevgi tohumları yelek modeli anlatımlı videosuyla sizlerle. Tığ işi yapılan yeleği öğrenmek ister misiniz?

Sevgi tohumları yelek modeli

Sevgi tohumları ismi verilen gelin yeleği modeli tığ işidir. Bayan yelekleri için farklı farklı motifler kullanılmaktadır. Bu yelekte kullanılan örgü modeline de sevgi tohumları ismi verilmiştir. Angora ip ve 2 numara tığla yapılan gelin yeleği modeli 3 parça başlanıyor. Videoda 38 beden için ölçüler verilmiştir. Model biraz lastikli gibi, örneğinden dolayı hafiften açılma yapabilir. Çok şık bayan yeleği. Arka kısmı için önce şerit halinde başlanıyor, istediğiniz genişlikte ayarlanıp örnekler üstüne ayarlanıyor. Videodaki modelde 11 tane motif bulunuyor. Uzunluğu tamamen sizin tercihinize kalmış. Ön kısmı için ise şerit halinde başlayarak 6 tane örnek diziyoruz. Yan kısımlar için ise 8 tane trabzan var.

Sevgi Tohumları Yelek Modeli Yapılışı

Gelin yeleği, bayan yeleği, çeyizlik bohçalara uygun bir model. Bayan yelekleri sayfasında bulunan diğer yeleklerin yapımlarını da yayınlayacağız. Çeyizlik gelin yeleği yapılışı yazısındaki model kadar bu modelide beğeneceğinizi umuyoruz. Yapacak olan hanımlara şimdiden kolay gelsin iyi örgüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir