Sosyetenin Gözdesi Ağır İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de bu güzel modelleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. YouTube’da Instagram’da ve whatsapp’larda en çok paylaşılan iğne oyalarını eklerken sizlerin maddi kazancı elde etmek için bu ürünleri yapacağını düşünüyoruz. Sizler de el emeğinizi sergilemek için harika ürünleri yaparak işçiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modelleri farklı tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağınız bu iğne oyası modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak bu iğne oyası modellerini yeni başlayan hanımlar bile yapabilir. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan oldukça kibar görünen iğne oyası modeli çıtı pıtı iğne oyaları arasında en çok tercih edilen oluyor. Sizler de çok tercih edilen bu modeli yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Motifli iğne oyası modeli çiçekli hazırlanmıştır. Sizler de çiçekli hazırlanan iğne oyası modelli kaya modeli ile birlikte hazırlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanmış olan iğne oyası modeli tek renk tülbent kenarına hazırlanmıştır. Sizler de oldukça güzel görünen iğne oyası modellerini yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yepyeni İğne Oyası Modelleri