Üzüm Salkımı Yıldız Lif Yapılışı

Üç Boyutlu Üzümlü Yıldız Lif Yapımı

Bugün sizlere üç boyutlu üzümlü yıldız lif yapılışını göstereceğiz. Yeni bir model olan üzüm salkımları lif modelinin yıldız olarak nasıl örüldüğünü bu yazımızda yayınlıyoruz.

Anlatımlı lif modelleri yazımızda yeni bir lif modeli olan üç boyutlu lif yapılışı modelini ekliyoruz. Model üzüm salkımları motiflerinin yıldız life işlenmesiyle yapılmaktadır. Yeni lif örneği yapmak isteyenlere yayınladığımız üzümlü lif yapımı videosu aşağıdadır. Lif yapılışı videosu Ören hanım kanalına ait ve üzümlü lif resmi ise Lif Dünyası sayfasına aittir.

Üzümlü Yıldız Lif

Üzümlü lif modelini yıldız dışında kare, yuvarlak ve uzun olarak da yapabilirsiniz. Yapılışı yuvarlak lif şeklinde başlanmıştır. Sonrasında tek tek dilimler kapatılarak yıldız modeli yapılmıştır. Sonrasında ise üzerine üzüm ve ardından yaprak motifleri eklenmiştir.

Lif Modelleri
EN GÜZEL LİF MODELLETİ İÇİN TIKLA!

Tığ işi yapan bayanlar en çok lif örüyorlar. Örgüye ilk başlayan kişilerin de çoğunlukla lif vb. şeyler örerek başladıklarını söyleyebiliriz. Çünkü lif örmek kolaydır. Bir lifi bir bayan 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde örüp bitirebilir. Çeyiz için ihtiyaç olan ve banyo da kese olarak kullanmış olduğumuz lifleri herkes kendi yapabilir. Bunun için çok fazla örgü bilgisine ihtiyacı yok. Paylaşılan anlatımlı videoları izlemek yeterli olacaktır.

Resimde anlatımlı lif modelleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız örnekleri paylaştığımız bölüm yer alıyor. Yeni modelleri incelemek isterseniz tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Üzümlü Yıldız Lif Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir