Üç İlmekli Yıldız Örgü Bayan Yelek Modeli

Üç ilmekli yıldız örgü yelek motifleri

Üç ilmekLi yıldız örgü modeli bayan yelekleri ve bebek örgüleri içindir. Bu yıldız örgü modeli ile sevdiklerinize ve kendinize çok güzel şeyler örebilirsiniz.

Üç ilmekli yıldız örgü yelek modeli

Küçücük yıldız motifleri ile süslenen örgü modelinin tüm detaylarına bu bir video ile cevap vereceğiz. Üç ilmekli yıldız örgü bayan yelekleri ve bebek örgüleri için kullanılan bu örgü modeli ile kendinize ve sevdiklerinize çok güzel şeyler örebilirsiniz. Anlatımlı örgü modellerini sizin beğeninize sürekli sunuyoruz. Gönül hanımın anlatımıyla bu güzel örgüyü öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Sadece dört sıradan oluşuyor. Ajurları daha belirgin olsun diye 7 numara şişle örülmüştür. Örneğin motifleri 4i ilmek ve 4 sıradan oluşuyor. Anlatım 4 motifle yapılmış 16 ilmek ve 1 tane de ek ilmek olmak üzere toplamda 17 ilmek lazım.

Acemiler İçin Örgüler

Üç ilmekli yıldız örgü modeli ile kendinize ve yakınlarınıza yelek örmek ister misiniz?

Üç İlmekli Yıldız Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın