Yeni ve Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni ve harika tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm çok güzel tığ işi oya modellerini seçtim. Bu harika modellerle güzel görünüm de elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeyiz bohçaları için birçok yeni modeli yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz yeni ve harika tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muazzam Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu şahane tığ oyası modeliyle güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizler de renkli başörtüsü kenarlarında iki renk kullanabilir ve görseldeki tığ işi oya modeli görünümünü elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli sizlerin de çok hoşuna gidecektir. Eğer şık bir tığ oyası modeli arıyorsanız tığ oyalarına boncuk detaylarını ekleyebilirsiniz. Boncuk detayları her zaman el işlerine şık bir detay katıyor. Sizler de tığ işi oya modellerinde bunu kullanabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Eğer sizler de bu tığ işi oya modelinin yapılışını öğrenmek istiyorsanız görseldeki YouTube hesabını ziyaret edebilir ve bu güzel tığ işi oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Bu model sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışıyor. Dilerseniz sizler de havlu kenarında bu güzel tığ işi oya modellerini tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Havlu kenarında artık neredeyse dantel devri bitti ve bunun yerine hanımlar iğne oyası veya tığ işi oya modelleri tercih ediyorlar.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sevildi. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz siz de kırmızı başörtüsü kenarına yeşil ve kırmızı renkli tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.