Zarif Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba Hanımlar. Bugün sizler için zarif ve en yeni tığ işi oya modellerini bir araya getirdik. Tığ modelleri arasında en çok tercih edilenleri sizler de yaparak maddi kazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Rengarenk hazırlanmış tığ işi oya modelleri kadın günlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu güzel tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara ise benzerini görmediğiniz birbirinden gösterişli tığ işi oya modellerini hazırladık. Hadi birlikte bu tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan yeşil pembe ve pembenin renk tonlarının geri aldığı tığ işi oya modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır. Yeni başlayan hanımların bile kısa sürede yapabileceği tığ işi oya modelini sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan tığ işi oya modeli gösterişli olması ile dikkat çekiyor. Sizler de en yeni tığ modellerini yaparak en trend çeyizler oluşturabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan zıt renk tonlarının kullanıldığı tığ işi oya modeli günlük kullanımı çok uygundur.

@oya.hobim Instagram hesabından en yeni ve güzel tığ işi oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına kullanılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak yapılan tığ işi oyalarını sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan sade ve şık görünen tığ oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan tığ işi oya modelini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Tığ oyalarını kolay yapıldığını biliyoruz. Yeni başlayan hanımlar da bu güzel tığ oyalarını yapabilirler.

@oya.hobim Instagram hesabından harika görünen tığ işi oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. En güzel tığ oyalarını çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Gösterişli tığ oyalarını sizler de renkli kullanarak yapabilirsiniz. En güzel modelleri sizlerde yaparak hediyelik tercih edebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan turuncu, yeşil, beyaz renkler kullanılan modeli sizler de yaparak günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan en kolay tığ oyalarını sizler de yapabilirsiniz. Farklı model arayanlara en yeni modeli öneriyoruz.

Yapımı kolay olan iğne oyası modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modelini sizler de yaparak gösterişli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar görselde yer alan tığ modelini yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan tığ modellerini yaparak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modelini sizler de yaparak günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ modeli güzel tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri