Amigurumi Örgü Oyuncaklar

Amigurumi Oyuncak Modelleri

Tığ işi örgü ile yapılan amigurumi oyuncak modelleri. Çocuklarınız için  kimyasal kullanılmadan, tamamen doğal olarak pamuk ipliklerden örülen oyuncaklar.

Kendi çocuklarınıza oyuncakçılarda satılan kimyasallarla ve plastiklerle yapılan oyuncaklar yerine tamamen doğal oyuncaklar yapmaya ne dersiniz? Bu oyuncakları kendiniz tığ işi ile örebilir hem maliyeti düşürebilirsiniz, hemde kimyasallardan uzak tutmuş olursunuz.

Hem kız hem de erkek çocuklar için örgü oyuncak yapabilirsiniz. Amigurumi ile hayvanlar, kız bebek, erkek bebek yapabilirsiniz. Tüm hayvanların oyuncakları amigurumi ile yapılabiliyor. Aşağıda miel_amigurumi instagram sayfasında paylaşılmış olan amigurumi modellerini yayınladık. Umarım modelleri beğenirsiniz ve kendi çocuklarınız için bunlardan yapmaya koyulursunuz. Oyuncakları beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız .

GOTS (Global Organic Textile Standard) Sertifikalı %100 organik pamuk ipliği ile örüldü. Organik ve pamuk olduğu için anti allerjeniktir cildi tahriş etmez yun ve polyester ürünlerin aksine atopik dermatite ve alerjiye yol acmaz ve Dis kasima donemlerinde bebeğin dişlemesinde hiçbir sakınca yoktur. Organik deterjan ile 30 derecede yıkarsanız ipimizin organik özelliği devam eder.

Amigurumi Oyuncaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir