Çok Satan Kabartmalı Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerini sizler de bebekleriniz için yaparak harika görünen ürünlere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru örgü modellerini kabartmalı detaylar ekleyerek farklı görünüme ulaştırabilirsiniz. Ceket, yelek, kazak, patik birçok örgü modelini yazımızı inceleyerek bulabilir ve daha önce hiç görmediğiniz modelleri yapabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden örgü modellerini sizler de boncuk detayları ekleyerek pratik şekilde yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgü modellerini seçerek en güzel hediyelikler hazırlayabilirsiniz. Son zamanların en çok satan örgü modellerini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Instagram’da en çok beğeni alan modelleri sizlere sunmaya devam ederken sizler de seçtiğiniz modelleri kendi sayfanıza ekleyerek beğeni kazanabilirsiniz. Çok kolay yapılan bebek örgü modellerini yeni öğrenen hanımlar da pratik şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk yapabileceğiniz örgüleri düğme detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz iplik ve şiş numarası modelin kalıp gibi durması için oldukça önemlidir. Annelere hediyelik olarak el emeği hazırlanan ağır örgü modellerini takım şeklinde hazırlayabilir onlara doğum öncesi harika hediyeler verebilirsiniz. Hadi gelin birlikte şahane görünen örgü modellerine detaylı şekilde göz atarak en güzel modelleri yapmaya başlayalım.

Kolay Örgü Modelleri

Kabartmalı kazak örgü modelini sizlerde tek renk hazırlayarak tercih edebilirsiniz. Çok kolay yapılan örgüleri sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Şort örgü modelini bebeklerinize takım halinde örgüleri yaparak en güzel örgülere sahip olabilirsiniz. Sade ve şık görünen örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Patik örgü modelini sizlerde kahve renk tonları kullanarak farklı figürlü örgü modellerini yaparak harika görünen örgülere sahip olabilirsiniz.

Ceket örgü modeli takım haline getirebilirsiniz. Sade ve şık görünen örgüleri düğme detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Yelek örgü modeli erkek bebekleriniz için oldukça uygun tasarlanmışken sizler bu modeli farklı renkler tercih ederek kız bebekleriniz için de kullanabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan örgü modeli şort ve crop örgüsü olarak tasarlanmıştır. Kahverengi tercih edilen örgü modelinde kabartmalı detaylar kullanılarak harika görünen modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan kruvize yelek örgü modeli yeni doğan bebek için tasarlanmıştır. Sizler de ölçülerini değiştirerek daha büyük yelek örgü modelleri yapabilirsiniz.

Kız bebek ceket örgü modeli hem erkek hem de kız bebekleriniz için uygun hale getirilebilir. Taban rengi krem seçilen örgü modelini kız bebeğiniz olduğunda pembe erkek bebeğiniz olduğunda ise küçük detayları değiştirerek ikisi için de tercih edebilirsiniz.

Ceket örgü modeli ve patik örgü modeli birlikte hazırlanarak ponpon detayı eklenerek farklılık gösterilmiştir.

Son zamanların en gözde modelleri arasında yer alan yelek örgü modeli anne kız kombinlerinize çok yakışacak.

Yapımı kolay olan erkek bebek örgü modeli kollarda yer alan farklı tasarımı ile dikkat çekerken patik örgüsü ile de takım halinde hazırlanarak harika görünüme ulaşmıştır.

Bütün her yeri kabartmalı model yapılan ceket örgü modelinde kullanılan ponpon detayları oldukça güzel görünmektedir.

Görselde yer alan tulum örgü modeli sizler için eklenmiştir sade ve şık görünen tulum örgü modelini hem kız hem de erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz.

En Güzel Örgü Modelleri