Çok Sipariş Alan Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Çok sipariş alan havlu kenarı iğne oyası modellerini görmek ister misiniz? Eğer bu işten para kazanıyorsanız, model konusunda doğru tercihler yaparsanız oldukça fazla sipariş almanız mümkün. İğne oyası yaparak para kazanan bayanlar en yeni modelleri yakından takip ediyor. Siz de sizler için derlediğimiz modelleri takip edip çok sipariş almanız mümkün. Dilerseniz hep birlikte birbirinden güzel havlu kenarı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Herkesin Yapabileceği Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank

Havlu kenarınıza iğne oyası tercih edecekken havlu modeline ve rengine göre tercihler yapılması gerekir. Görselde bu uyumu görüyoruz. Havlu renk ve desenine uygun iğne oyaları tercih edilmiş. Doğru tercihler her zaman daha başarılı sonuçlar verir.

blank

Dilerseniz havlu kenarı iğne oyalarında boncuk da kullanabilirsiniz. Bu havluyu daha da şık gösterebilir.

blank

Beyaz ve krem tonlarına hemen hemen her renk iğne oyası uyacaktır. Ama bu krem ve beyaz renkli havluların üzerinde desenler varsa desenlere göre tercihler yapılması daha iyi olur.

blank

Mor renkli iğne oyası modeli sizin de çok beğeneceğini düşündüğüm modellerden biri. Hem de bu modelin yapılışı o kadar kolay ki herkes yapabilir. Ama yapılışı hakkında bilgisi olmayan bayanlar da internet veya YouTube’dan anlatımlı olarak bu iğne oyaları hakkında bilgi alabilirler. Videolu ve anlatımlı olması sizin işinizi kolaylaştıracak ve zaman da kazandıracaktır.

blank

Daha açık renkli iğne oyasını tercih etmek modeli daha da hoş gösterebilir. Siz de bu şekilde renkler kullanabilirsiniz. Bu modeller hem havlu kenarına hem de başörtüsü kenarına uygun olabiliyor.

blank

Renk renk desen desen olan bu iğne oyası modellerinden dilediğinizi tercih edip yapabilirsiniz.

blank

Kelebek desenli iğne oyası modeli de çeyiz bohçalarına çok yakışabilir. Aklınızda bulunsun.

En Sevilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.