Değişiklik Sevenlere En Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve en özel tığ işi oya modellerini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden tığ oyaları şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Tığ işi oya modellerinin el emeğinin yoğun olması ile dikkat çektiğini biliyoruz. Sizler de el emeği yoğun olan tığ oyalarını yaparak harika modeller yapabilirsiniz. Farklılık sevenlere hitap eden tığ işi oya modeli değişik görüntüsüyle en sevilen model olmaya devam ediyor. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği yapım aşaması kolay olan tığ oyası modellerini eklerken gösterişli olmalarına da özen gösterdik. Hemen başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına renkli iplikler tercih ederek tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına sadelikten yana olan hanımlar tek renk tığ işi oyalarını yapabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız tığ oyalarını çeyizlerinize ekleyebilir maddi gelir elde etmek için bu güzel tığ işi oya modellerini satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan gösterişli tığ işi oya modelini sizler de yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden tığ işi oya modeli kolay yapılması ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli el emeğinin yoğun olması ile dikkat çekiyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Görselde yer alan pırpır model tığ işi oya modeli rengarenk hazırlanmıştır. Tek renk tülbent kenarına renkli tercih edilen tığ işi olan modelini sizler de yapabilirsiniz.

Kolay model isteyen hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli en sevilen modelleri arasında yer alırken sizler de bu modeli yapabilir ve maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Farklılık sevenlere hitap eden tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Sizler de tülbent içindeki renklerden iplik seçerek tığ oyasını tamamlayabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modelini yeni öğrenenler de kolaylıkla yapabilir ve hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Teyzenin vazgeçilmezi olan tığ işi oya modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları arasında yer alan bu değişik modeli sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ işi oya modelini fırfır detaylarını fazlalaştırarak tercih edebilirsiniz. Çok satan tığ işi oya modellerini yaparak sizler de maddi kazanç elde edebilirsiniz. En yeni modeller arasında yer alan bu model değişik olması ile en sevilen modelleri arasında yer alıyor.

Tek Renk Tığ İşi Oya Modelleri