Farklı Görünümü ile En Yeni Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel örgü modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan örgüleri yaparak kış aylarında bebekleriniz için tercih edebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüler hediyelikler arasında en çok tercih edilenler olmaya devam ediyor. Farklı model arayan hanımlara hitap eden en yeni ve daha önce hiç görmediğinizi örgüyü ekledik. Sizler de bu örgüleri seçerek dilediğiniz renk tasarımını sağlayabilirsiniz. Çok kolay yapılan örgü modellerini de yeni öğrenen hanımlar için hazırladık. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan tek renk hazırlanan ceket örgü modeli ayıcık figürü ile süslenmiştir. Sizler de bu ayıcık figürlü örgü modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizler de kolay yapılan bu örgü modelini yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Görselde yer alan farklı tasarımıyla dikkat çeken zevkli örgü modeli kulak detayları ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel örgü modelini düğme detayları ile süsleyebilirsiniz.

En Güzel Örgü Modelleri