İğne Oyası Fiyonklu Çiçek Modeli Anlatımlı Yapılışı

Fiyonklu Çiçek Oyası Yapılışı

İğne oyalarından en çok yapılan bir model olan fiyonklu çiçek modelinin anlatımlı yapılışı. Hem fiyonk hemde çift çiçek iğne oyası modelini öğrenebilirsiniz.

Fiyonk oyası ve çiçek oyası modelini bir arada paylaşıyoruz. İki tane çiçek ve bir tane fiyonktan oluşan oya modeli iğne oyası ile yapılmaktadır. Fiyonk oyalarını sevenler de, çiçek oyalarını sevenlerde bu modele bayılacaklar. Marifetli eller kanalında yayınlanmış olan ismi fiyonklu çiçek oyası diye geçen bu güzel oyayı bu yazımızda öğrenebileceksiniz. Acemi oya modelleri arayanlar bile bu örnekten yapabilirler.

Fiyonklu Çiçek Oyası

Namaz başörtüsü, mevlüt başörtüsü ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz tülbentler için oya yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca iğne oyası yaparak para kazanmak isteyenlerde doğru yerdeler. Sitemizde yeni oyalar öğrenerek satacağınız el işlerine işleyebilirsiniz. Yazma ve tülbentlerinizi instagram sayfasına koyarak satabilirsiniz. Ne kadar çok oya modeli öğrenseniz o kadar çok size fayda sağlayacaktır. Çünkü müşterileriniz sizden bilmediğiniz oya modelini istediği zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Siz bizi takip ederek tüm oyaları öğrenebilirsiniz.

Fiyonklu Çiçek Oyası Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın