Mevsimlik Delikli Düğmeli Hırka Modeli ve Anlatımı

Bahar aylarında yaz aylarında üzerinize alabileceğiniz hafiflikte sizi bunaltmayacak incelikte çok şık görünüme sahip olan delikli hırka modelini çok severek hazırlayacağınızdan eminiz.

Aşağıda yayınladığımız videodan modelin yapılışının tüm ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. El emeği göz nuru ürünlerin çok değerli olduğunu unutmayalım.

Kolaylıkla örebileceğiniz delikli hırka modelini çok severek hazırlayıp çok hoşunuza giderek kullanacağınızdan eminiz. Farklı renklerde örebileceğiniz modelin yeleğini de hazırlamanız mümkündür.

Zig zaglarla desen verilmiş modeli merserize ya da lastik özelliği olan ince iplerle örebilirsiniz. Modelin kurulumunu yapana kadar biraz zorlansanızda daha sonra hızlı bir şekilde ilerleyecek modeli çok kısa sürede bitireceğinizden emin olabilirsiniz.

El işleri net’e youtube kanalı için hazırlamış oldukları güzel model için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.