Yeni Çıkan Namaz Örtüsü İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar en güzel iğne oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. Sizler de ağır görünen ve harika iğne oya modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri günlük ve özel günlere uygun hale getirebilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmez olan ağır iğne oyası modellerini seçerken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Yeni başlayan hanımları da unutmadık. Farklı tarzda yapacağınız iğne oyası modelleri değişik görüntüsü ile sizlerin çok hoşuna gidecek. Daha önce görmediğinizi iğne oyası modellerini seçerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden iplik seçerek iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarlarına tek renk iğne oyaları yaparak sade modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun kullanıldığı iğne oyası modelleri en çok çeyizlerde değer buluyor. Sizler de değerli çeyizler oluştururken bu güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Farklılık sevenlere hitap eden daha önce görmediğiniz en değişik iğne oyası modellerini sizler de yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Çok satan modelleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Kolay İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan çiçekle iğne oyası modeli papatya görünümüyle ağır su model sevimlere hitap etmektedir. Sizler de ağır model seviyorsanız bu güzel iğne oyası modelini hemen yapabilirsiniz.

Kibar görünümüyle dikkat çeken iğne oyası modeli şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel iğne oyası modelini yapabilir ve en güzel modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Motifli iğne oyası modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir sizler de Gala çiçeği motifli iğne oyalarını yaparak hem özel hem de günlük kullanımlarınızı tercih edebilirsiniz. Kibar görünümüyle çok şık görünen model çok satanlar arasında yer almaktadır.

Havlu kenarına yapılan çiçekli ve boncuklu iğne oyası modelleri yeni gelinlerin en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Sizler de yeni evlenenlere bu güzel iğne oyası modelini yaparak hediye edebilirsiniz.

Kaya model ve çiçekli modelin bir arada kullanıldığı havlu kenarına yapılan iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına sizler de en güzel sade iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan renkli iğne oyası modeli çıtı pıtı görüntüsü ile çok şık görünmektedir. Sizler de bu iğne oyasını renkli tercih edebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan Kaya model rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de rengarenk yapılan bu iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Çok Güzel İğne Oyası Modelleri